Nr katalogowy: 332

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

Nr katalogowy: 332

Ślepy - Aveugle, 1958

olej, płótno, 110 x 136 cm;
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958