Nr katalogowy: 330

Jerzy NOWOSIELSKI (1923 - 2011)

Nr katalogowy: 330

Akt siedzący, 1958

olej, płótno, 64,5 x 50 cm;
na odwrocie napis:
JERZY NOWOSIELSKI 1958