Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy101
Miodowy miesiąc 6 A, 1984
autocynkografia, papier, 48 x 34,5 cm;
sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Salvadore DALI (1904 - 1989)
Nr katalogowy103
Kompozycja
akwaforta, papier, 26,5 x 20 cm;
sygn. u dołu: SDali (w lustrzanym odbiciu)
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jan LENICA (1899 - 1977)
Nr katalogowy105
Kwiaty w wazonie
litografia barwna, papier, 78 x 57 cm (w świetle oprawy);sygn. p. d.: Lenica (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 14/150 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)
Nr katalogowy107
Szkic i zapiski
tusz, akwarela, papier, 14,2 x 9,8 cm
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)
Nr katalogowy109
Projekt plakatu, 1963
akwarela, papier, 49 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. Starowieyski del.
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Szymon GDOWICZ (ur. 1983)
Nr katalogowy111
Bez tytułu
rysunek, tusz, ołówek, płótno, 60 x 65 cm;
sygn. na blejtramie: Sz. Gdowicz
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy113
Rysunek III, 2009
ołówek, papier, 32,4 x 22,8 cm;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Przemysław POKRYCKI
Nr katalogowy201
Pryma z cyklu EC1, 2009
fotografia barwna, papier fotograficzny, 39,5 x 50 cm;
naklejka autorska na odwrocie; wydruk autorski
Cena wywoławcza.
1 650 zł
Igor OMULECKI
Nr katalogowy203
Lucy z cyklu Mama Tabu, 2007/2008
fotografia barwna, papier Hahnemuehle Bamboo,
40 x 50 cm; sygn. na odwrocie; wydruk autorski
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)
Nr katalogowy205
Bez tytułu, 1975/1996
fotografia barwna, technika własna, papier,
50 x 60 cm; sygn., dat.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)
Nr katalogowy302
Bezprzewodowo 5, 2008
akryl, płótno, 80 x 120 cm
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Władysław KUFKO (ur. 1955)
Nr katalogowy304
Schody, 2009
akryl, płótno, 80 x 38 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: KUFKO
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Jan BERDYSZAK (ur. 1934)
Nr katalogowy306
Bez tytułu (Passe-par-tout), 1994
akryl, papier, 29,8 x 44,5 cm;
sygn. opis. i dat. na odwrocie ołówkiem
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lech KUNKA (1920 - 1978)
Nr katalogowy308
Rzymski motyl, 1977
akryl, płótno, 100 x 130 cm;
po środku napis: L. Kunka 17.V. 77.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Nr katalogowy310
Wędrowiec
tempera, papier, 50 x 70 cm;
na odwrocie napis: Jarosław Modzelewski /
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Nr katalogowy312
Wnętrze szare, 1992
olej, płótno, 150 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)
Nr katalogowy314
Nawojowa - Organistówka, 2004
olej, płótno, 80 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza.
9 300 zł
Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)
Nr katalogowy316
Nr 16, 1960
technika własna, płótno, 34 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: Teresa Rudowicz / 60/16
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)
Nr katalogowy318
Uciekający przed pożogą, 1955
olej, płótno, 135 x 95 cm;
sygn. u dołu: J. Tchórzewski
Cena wywoławcza.
200 000 zł
Bolesław UTKIN (1913 - 1993)
Nr katalogowy320
Kompozycja geometryczna
technika własna, płyta pilśniowa, 70 x 67 cm;
sygn. p. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)
Nr katalogowy322
Zła gwiazda
olej, płótno, 128 x 96 cm;
na odwrocie napis autorski?
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Marian BOGUSZ (1920 - 1980)
Nr katalogowy324
Kompozycja, 1957
olej, płótno, 73 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: Bogusz 57
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)
Nr katalogowy326
Pegaz
gwasz tektura, 55 x 60 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Jacek RYKAŁA (ur. 1950)
Nr katalogowy328
Widoczek, 2005
olej, collage, płótno, 130 x 88 cm;
sygnowany i opisany dwukrotnie na odwrocie
Cena wywoławcza.
13 000 zł