Nr katalogowy: 321

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

Nr katalogowy: 321

Kompozycja fakturowa nr 31, 1978

olej, płótno, 81 x 50 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie