Nr katalogowy: 109

Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)

Nr katalogowy: 109

Projekt plakatu, 1963

akwarela, papier, 49 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: F. Starowieyski del.