Nr katalogowy: 318

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

Nr katalogowy: 318

Uciekający przed pożogą, 1955

olej, płótno, 135 x 95 cm; sygn. u dołu: J. Tchórzewski