Nr katalogowy: 316

Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)

Nr katalogowy: 316

Nr 16, 1960

technika własna, płótno, 34 x 46 cm; sygn. na odwrocie: Teresa Rudowicz / 60/16