Lot No.
904
Stolik RTV z szufladą w oskrzynieniu drewno, okleina; 84,5 x 63 x 48,5 cm.
Polska, 3 ćwierć XX w.

Lot No.
905
Fotel w manierze wczesnego baroku drewno czernione, rzeźbione, sztuczna skóra, tapicerowanie (uszkodzony od spodu); 107 x 60 x 64 cm.
Europa Zachodnia, XX w.

Lot No.
906
Kanapa w manierze rokoko drewno malowane w kolorze starego złota, welur; 95 x 131 x 51 cm.
Polska?, XX w.

Lot No.
907
Para szafek nocnych w manierze rokoko drewno; 59 x 49 x 30 cm.
Włochy.