Lot No.
624
Wazon dekoracyjny a la antyk
szkło mleczne, farby naszkliwne, złocenie, brąz złocony (podstawa); 27 x 19,7 cm.
2 poł. XX w.
2 poł. XX w.
Lot No.
628
Wazonik w typie biedermeier
szkło bezbarwne rżnięte, listra miodowa, trawienie; wys. 16 cm, śr. podstawy: 5,5 cm.
Śląsk?, XIX/XX w.
Śląsk?, XIX/XX w.
Lot No.
630
Kabaret na ocet i olej
biały metal, szkło; wymiar całkowity: 24 x 19,6 x 11,2 cm.
Europa Zachodnia, Belgia?, 1 ćw. XX w.
Lot No.
706
Zestaw trzech paterek
plater; okrągła: śr.: 20 cm; owalna: 24,5 x 19 cm; owalna: 27 x 20,8 cm.
pocz. XX w.
pocz. XX w.
Lot No.
708
Nóż do listów i skarbonka
skarbonka: plater; nóż: brąz; skarbonka: 8 x 7,8 x 7,8 cm, nóż dł.: 24 cm.
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
FIRMA KRUPSKIM I MATULEWICZ
Lot No.710
Dzbanek
srebro pr. 3; 22 x 11,5 x 9 cm, waga: 241 g.
Polska, Warszawa, Firma KiM [Krupski i Matulewicz], ok. 1930.
Złotnik MN
Lot No.712
Solniczka podwójna
srebro; 9 x 4,2 x 9,2 cm, waga: 39 g.
Polska, Kraków, złotnik MN, 2 ćw. XX w.
WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK
Lot No.716
Łyżeczka do karmienia dziecka
plater; dł.: 14 cm.
Niemcy, ok. 1920 r.
Niemcy, ok. 1920 r.
Lot No.
720
Papierośnica art déco
mosiądz srebrzony, szkło granatowe; 10,5 x 8,2 x 2,7 cm.
Polska?, 2 ćw. XX w.
Polska?, 2 ćw. XX w.
Lot No.
726
Solniczka z łyżeczką
srebro pr. 800, wkład szklany, kobaltowy; 6,5 x 5,7 x 3,7 cm, waga bez szklanego wkładu: 51 g.
Niemcy, pocz. XX w.
Niemcy, pocz. XX w.
Lot No.
728
Puzderko
srebro, wewnątrz złocenie; średnica: 5,3 cm, waga: 33,5 g.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Lot No.
730
Solniczka z łyżeczką
srebro, wewnątrz złocenie; wymiary: 4,7 x 5,2, waga łączna: 37 g.
Francja, 3 ćw. XIX w.
Francja, 3 ćw. XIX w.
Jan CYNOWSKI
Lot No.738
Ryngraf z Matką Boską Częstochowską
srebro; 3 x 2,3 cm.
Warszawa, lata 30. XX w.
Warszawa, lata 30. XX w.