Lot No.
880
Para kinkietów dwuświecowych neorokokowych
blacha mosiężna, szkło; 17,5 x 26,5 x 17,5 cm;
XX w;
XX w;
Lot No.
882
Para kinkietów z owalnymi plafonami
Blacha mosiężna patynowana; 40 x 34 x 20,5 cm;
Ok. 1920.
Ok. 1920.
Lot No.
888
Kinkiet trzyświecowy w typie Księstwa Warszawskiego
mosiądz patynowany; 41 x 48 x 29 cm;
XX w.
XX w.
Lot No.
892
Para kinkietów dwuświecowych w typie Księstwa Warszawskiego
mosiądz patynowany; 27 ( wysokość bez żarówek) x 33,5 x 18 cm;
XX w.
XX w.
Lot No.
894
Kinkiet dwuświecowy w typie Księstwa Warszawskiego
blacha mosiężna; 23 x 28 x 12 cm;
XX w.
XX w.
Lot No.
898
Żyrandol sześcioświecowy
drewno, metal niklowany; wys. 84 cm, średn. ok. 34 cm;
Żyrandol w formie 6-ciu długich rur, w których umieszczone zostały źródła światła.
Lot No.
1803
Słupek graniasty modernistyczny
drewno palisandrowe, okleina; 69 x 43 x 43 cm;
okres międzywojenny;
okres międzywojenny;
Lot No.
1805
Lustro w typie Ludwik Filip
drewno, gipsatura, złocenie, tafla szklana fazowana; 130 x 90 cm;
3 ćw. XIX w
3 ćw. XIX w
Lot No.
1807
Scena rodzajowa
kość?, gwasz; 6,2 x 8,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. słabo czytelna;
sygn. p. d. słabo czytelna;
Lot No.
902
Stoliczek pomocniczy
drewno orzechowe, okleina, mosiądz; 67 x 55,5 x 43,5 cm;
z faliście wykrojonym blatem zbliżonym do prostokąta; pod blatem szufladka z uchwytem z mosiądzu.
Lot No.
904
Stolik pseudo empirowy na czterech kolumienkach
drewno złocone, marmur (blaty); 66 x 26 x 26 cm;
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
Lot No.
906
Stolik pseudo Ludwik XVI
drewno, okleina-palisander, aplikacje mosiężne; 72 x 51 x 28 cm;
XX w;
XX w;
Lot No.
910
Komoda w typie Simmler
drewno sosnowe, okleina orzechowa, mosiądz; 81 x 93 x 50 cm;
trzyszufladowa, z uchwytami z mosiądzu; blat z falistym obrzeżem.
Lot No.
914
Para foteli w typie mebli barokowych
drewno dębowe, tapicerowanie; 120 x 64 x 67 cm;
koniec XIX w. - pocz. XX w.
koniec XIX w. - pocz. XX w.