Wiesław BOROWSKI (1935-1989)
Lot No.361
Kraków - Sukiennice i Wieża Starego Ratusza
olej, płótno; 61 x 92 cm;
sygn. l. d.: W. Borowski;
sygn. l. d.: W. Borowski;
Jacek SIEDLEC
Lot No.369
Planets
olej, płótno; 60 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jacek P. Siedlec 2020;
Danuta MASZOTA
Lot No.371
Szczęśliwi czasu nie liczą, 2020
olej, płótno; 50 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: D. M. 2020;
Piotr SUJKA (ur. 1971)
Lot No.379
O poranku, 2019
olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Sujka 19;
Marcin GLINKA
Lot No.381
Gwiazdy na niebie, nenufary na wodzie, 2020
olej, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Glinka'20;
Lot No.
604
Wazon z nakrywą
ceramika, farby naszkliwne, podszkliwne, emaliowe, złocenie; 32 x 16 x 16 cm;
sygn. na spodzie;
sygn. na spodzie;
Potschappel Dresden
Lot No.606
Paterka ażurowa zdobiona kwiatami i owocami
porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 8 x 24 x 13 cm;
Lot No.
608
Amfora ozdobna(część od garnituru zegarowego)
porcelana, farby naszkliwne, złocenia, mosiądz; 33 x 18 x 15 cm;
koniec XlX w.
koniec XlX w.
Ditmar Urbach
Lot No.612
Zestaw 4 miseczek
porcelana, kalka, złocenie; wielkość od 9,5 x 20 x 20 cm do 6 x 14 x 14 cm;
sygn. na spodzie: DITMAR URBACH / Made in Czechoslovakia?;
Weimar Porzellan
Lot No.614
3 talerza z kobaltowymi lustrami
porcelana, kobalt podszkliwny, złocenia; od 6 x 32 x 31,5 cm do 4 x 21,5 x 21,5 cm;
sygn. na spodzie: WEIMAR;
sygn. na spodzie: WEIMAR;
Wałbrzych
Lot No.616
Zestaw obiadowy
porcelana biała, złocenia; sygn. kobaltem: WAŁBRZYCH / MADE IN POLAND.
Rosenthal
Lot No.618
Wazonik
porcelana, kalka; 15 x 10 x 10 cm;
sygn. na spodzie zielenią: Rosenthal / SELB-BAVARIA;
Copeland & Garrett
Lot No.620
Patera ze scenami rodzajowymi
fajans, kalka; 18 x 29,5 x 26,5 cm;
sygn. na spodzie: COPELAND & GARRETT / LATE / SPODE / RAY OF NAPLES;
Lot No.
622
Zestaw naczyń-dobierany
- paterka z dwoma uchwytami: szkło kryształowe; 2 x 24 x 12 cm;
- patera ze szlifowanym kołnierzem: szkło kryształowe; 2 x 29,5 x 29,5 cm;
Lot No.
624
Bola do ponczu oraz 4 kubki
szkło oliwkowe barwione w masie, farba emaliowa, złocenie; bola z pokrywą: 38 x 20 x 20 cm; kubki: 10 x 6,5 x 6,5 cm;
koniec XIX, pocz. XX w.
koniec XIX, pocz. XX w.