Carl O'lynch von TOWN (1869-1947)
Lot No.141
Marina w Portovenere
olej, płótno naklejone na tekturę; 41 x 52 cm;
sygn. l. d. O’Lynch;
sygn. l. d. O’Lynch;
Gr. PELT
Lot No.143
Scena rodzajowa w manierze holenderskiej
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: Gr. Pelt?;
sygn. p. d.: Gr. Pelt?;
Leszek GACZKOWSKI
Lot No.155
Gondolier, 2019
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Gaczkowski 2019.
Artysta nieokreślony
Lot No.157
Bażanty w zimowym pejzażu
olej, płótno; 67,5 x 98 cm;
sygn. l. d.: HCM;
sygn. l. d.: HCM;
Artysta nieokreślony
Lot No.161
Pejzaż z samotnym rybakiem
olej, deska; 13 x 17,5 cm;
praca oprawiona.
praca oprawiona.
Janina BOBIŃSKA-PASZKOWSKA (1894- 1973)
Lot No.163
Zachód słońca w Kuźnicy
olej, karton; 25,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: J. Bobińska Paszkowska;
Artysta nieokreślony
Lot No.165
Portret mężczyzny [dalekiego kuzyna Stanisława Wokulskiego]
olej, płótno, 40 x 30 cm;
praca oprawiona.
praca oprawiona.
Lot No.
167
Pejzaż z zamkiem - Spacer dorożką
oleodruk, papier naklejony na płótno; 44 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
oprawiony.
oprawiony.
Lot No.
202
Plakieta z Apollo i Dafne
materiał mieszany, blacha mosiężna patynowana?, marmur; 17 x 17 cm;
u dołu grawerunek: E.W. Wyon Dest. & Saulpt 1st June 1848;
Edward HARTWIG (1909-2003)
Lot No.301
Wierzby mazowieckie, 1970
fotografia czarno-biała, brom, papier fotograficzny; 28 x 38 cm;
sygn. p. d.: EHartwig;
sygn. p. d.: EHartwig;
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.303
Bez tytułu
grafika komputerowa, papier; 35 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u dołu faksymile: Beksiński;
Jacek FEDOROWICZ (ur.1937)
Lot No.305
Moje ostatnie zdjęcie z byłym kolegą kierownikiem byłego magazynu - 60’/godz.
litografia, papier; 32 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Fedorowicz 84;
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.307
Zadawalająca ważność udziału, 2015
giclée, papier; 40,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem pod spodem;
sygn. ołówkiem pod spodem;
Marek JAROMSKI (ur. 1953)
Lot No.309
Izabell, 1986
piórko, tusz, papier; 34,7 x 25,2 cm;
sygn. i dat. p. d.: Xll 86 Izabell - Jaromski;
Marek ANDAŁA (ur.1957)
Lot No.311
Rynek Kazimierski, 2007
pastel olejny, karton ; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. ANDAŁA /2007;
sygn. p. d.: M. ANDAŁA /2007;