Kornel WILCZEK (ur. 1982)
Lot No.313
Czekam po drugiej stronie, 2020
akryl, papier; 20 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: K. Wilczek;
sygn. p. d.: K. Wilczek;
Witold ABAKO (ur. 1958)
Lot No.315
Rdz. 4,6 Xlll, 2018
akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: ABAKO'18;
sygn. l. d.: ABAKO'18;
Izabela DRZEWIECKA (ur. 1966)
Lot No.319
Zapach orientu, 2020
akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Izabela / 2020 ;
sygn. p. d.: Izabela / 2020 ;
Andrzej CYBURA (ur. 1976)
Lot No.321
Uchylone drzwi, 2020
akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie;
Andrzej JAŁOWIŃSKI ( 1981-2008)
Lot No.325
Pejzaż z drzewami
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn.. l. d.: AJałowiński;
sygn.. l. d.: AJałowiński;
Radwan PĄKOWSKI (1932-1992)
Lot No.327
Na początku
olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. monogramem p. g.: R. P /AE;
Kadir RAKHIMOV
Lot No.331
Legenda, 1991
olej, płótno; 92 x 114 cm;
opisane na odwrocie: KADIR RAKHIMOV (cyrylicą).
Jarosław MARKIEWICZ (1942-2010)
Lot No.333
Bez tytułu, 1982
olej, płyta; 47 x 47 cm;
sygn. i dat. na odwrocie;
sygn. i dat. na odwrocie;
Barbara LEWICKA
Lot No.335
Kompozycja
olej, płótno; 67x 65 cm;
sygn. i opisany na krosnach na odwrocie;
Daniel KRYSTA (ur. 1976)
Lot No.337
WD 33, 2011
technika mieszana, płótno; 50 x 70 cm;
Jan Jaromir ALEKSIUN (ur. 1940)
Lot No.339
Kalendarz roku obfitości
olej, płótno naklejone na płytę; 89,5 x 52 cm;
sygn. i opisany u dołu: kalendarz roku obfitości (strona trzecia) / J.J.Aleksiun;
Edward WARTE?
Lot No.341
Pejzaż jesienny
olej, płótno naklejone na deskę; 15,5 x 11,5 cm;
sygn. p. d.: Edward Warte?;
sygn. p. d.: Edward Warte?;
Tadeusz STRZĘPEK
Lot No.343
Washington AV. Savannah
olej, karton; 55 x 71 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: TADEUSZ STRZĘPEK-TYHI | FEB. 2009
Natalia URBANOWICZ
Lot No.345
W słońcu Toskanii, 2019
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;
A. MATYSAK
Lot No.347
Sielski widok na swojskie chałupy
olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Matysak 2020;
Roman MARCINIAK (ur. 1953)
Lot No.349
Cudowny wieczór
olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: R. Marciniak / 2020;
Piotr GWOŹDZIEWICZ (ur. 1965)
Lot No.351
Stara kuźnia - Dorożka, 2020
olej, płótno; 32 x 50 cm;
sygn. l. d.: P. Gwoździewicz 20;
Marcin KIZOWSKI (ur. 1984)
Lot No.353
Czerwone pola
olej, płótno; 40,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d: MKizowski;
sygn. l. d: MKizowski;
Michał KRAWIEC
Lot No.355
Portret damy - według starego mistrza, 2002
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Krawiec / 2002;