Lot No.
832
Para żyrandoli dziewięcioświecowych
mosiądz, szkło, alabaster; 85 x 61 x 61 cm;
zelektryfikowane.
zelektryfikowane.
Lot No.
842
Zegar typu kartel neorokokowy
mosiądz złocony; 63 x 28 x 7 cm;
tarcza z cyframi arabskimi;
tarcza z cyframi arabskimi;
Malarz nieokreślony (XIX/XX W.)
Lot No.844
Madonna della Sedia - wg Rafaela
gwasz, kość; średnica 5 cm;
ramka z kości.
ramka z kości.
Lot No.846
Wenus z lustrem - wg Velazqueza
gwasz, kość; 7 x 8 cm (owal);
stan: miniatura klejona w kilku miejscach
Malarz nieokreślony (koniec XVIII w.?)
Lot No.848
Rozmowa towarzystwa
gwasz, kość; 5,5 x 8 cm (w świetle oprawy);
praca oprawiona.
praca oprawiona.
Lot No.
852
Zestaw sztućców środka stołu
metal, kość; w składzie: nóż: dług.25 cm; widelec: dług. 23,5 cm; nożyce: dług. 23,5 cm;
1 poł. XX w.
1 poł. XX w.
NORBLIN
Lot No.854
Zestaw sztućców
w składzie: 6 łyżek do bulionu Norblin: biały metal; dług.18 cm; 6 widelców na przystawki Norblin: biały metal; dług. 18 cm; 6 noży Norblin: biały metal;
Lot No.
862
Kałamarz z pejzażem nadwodnym
marmur malowany, mosiądz; 10 x 6,5 x 6,5 cm;
Europa Zachodnia, koniec XIX, poz. XX w.
Lot No.
870
Lampa gabinetowa modernistyczna
marmur, mosiądz; klosz dobierany: szkło dwuwarstwowe (mleczne, ciemnozielone); 44 x 27 x 27 cm;
1916 r.
1916 r.
Lot No.
872
Malowidło z motywem bóstw hinduskich
farby, jedwab; 25 x 24 cm (w świetle passe-partout);
praca oprawiona.
praca oprawiona.
Lot No.
874
Para lamp w manierze eklektycznej
ceramika, kobalt naszkliwny, złocenie, mosiądz; wys. Trzonu: 31 cm;
2 poł. XX w;
2 poł. XX w;