Lot No.
628
Wazonik z malowanymi kwiatami
szkło dwuwarstwowe (mleczne, zielone), farby naszkliwne emaliowa, złocenie; 14,5 x 10 x 10 cm;
Śląsk, 1 ćw. XX w.
Śląsk, 1 ćw. XX w.
Lot No.
703
Paterka-amfora
srebro?; 12 x 21 x 13,7 cm; waga 322 g;
cechy na boku stopy oraz przy jednym z uchwytów niedobite;
Lot No.
705
Zestaw sztućców środka stołu
w składzie:
- szczypce do cukru z grawerowanym ornamentem: srebro pr. 84; dług. 12,5 cm; waga 20 g
Lot No.
707
Zestaw 3 półmisków owalnych
półmisek WISKERMANN: plater; 2,5 x 45 x 29 cm; sygn. na spodzie; półmisek NORBLIN: biały metal; 3 x 47 x 29,5 cm, sygn. na spodzie;
E.P.N.S.
Lot No.709
Koszyk z ażurowym kołnierzem
plater; 35 x 22 x 18,5 cm;
na spodzie oznaczenia: E. P. N. S. / BENEDICT / CANADA / PROCTOR / 1897;
Lot No.
711
Solniczka i pieprzniczka
metal srebrzony, szklany wkład; 8,5 x 4,5 x 4,5 cm;
Anglia?, 1 poł. XX w
Anglia?, 1 poł. XX w
Lot No.
713
Dwie tacy
- taca z giloszowaniem: plater; 3 x 39 x 24 cm; sygn. na spodzie: M. o SPIRO / GALW. / WARSZAWA;
- taca z wielolistnym kołnierzem: plater na mosiądzu;
NORBLIN
Lot No.715
Teryna z pokrywą
plater na mosiądzu; 9 x 24 x 16 cm;
sygn. na spodzie: NORBLIN i Ska / GALW / WARSZAWA;
Janusz HANKOWSKI (ur.1933)
Lot No.802
Noc
wełna, len, stylon; 70 x 110 cm;
sygn. i opisany na naszywce autorskiej na odwrocie.
Lot No.
804
Lampa podłogowa
drewno, ratan; wysokość-115 cm, średnica abażuru: 30 cm;
lata 60. XX wieku.
lata 60. XX wieku.
Lot No.
806
Lampa gabinetowa eklektyczna
mosiądz patynowany, szkło, metal, marmur; wys. 46 cm;
Trzon w formie kolumny wspartej na czworobocznej podstawie z porządkiem korynckim
Autor nieokreślony
Lot No.808
Portret damy w manierze malarstwa Thomasa Gainsborough - miniatura
podmalowana fotografia, 8,2 x 6,2 cm (owal) w świetle oprawy;
Lot No.
822
Dywan
wełna na wełnie; 150 x 101 cm;
ślady napraw, otarte frędzle, mocne ślady użytkowania.