Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

101
Postać z czterema nogami, 1973 litografia barwna, papier, 67 x 48 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 1 200 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

102
Portret kobiety. Studium aktu, 1973 litografia, papier, 70 x 50 cm; sygn. i dat. p. d.
Cena wywoławcza 950 zł

Wilhelm SASNAL (ur. 1972)

103
Map trap, 2003 serigrafia, papier, 82 x 58 cm
Cena wywoławcza 1 600 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

104
Dwie strefy, 2008 serigrafia, papier, 100 x 70 cm sygn. i opisana u dołu
Cena wywoławcza 4 500 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

105
Nawet nie wiesz, że mogłeś mieć skrzydła serigrafia, papier, 46,5 x 34,5 cm; sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski / 68
Cena wywoławcza 1 500 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

106
Toskania - San Giminiano II, 1994 akwaforta, podmalowana akwarelą, papier, 32,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 1 500 zł

Józef GIELNIAK (1932-1972)

107
Podróż dookoła karty gorączkowej, 1961 linoryt barwny, papier, 38 x 60,5 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza 3 000 zł

Zbigniew BEKSIŃSKI (1929-2005)

108
PO234, 1998 grafika komputerowa, papier, 44,5 x 59 cm; sygn. i dat. p. d.: Beksiński 98
Cena wywoławcza 2 600 zł

Halina CHROSTOWSKA (1929 - 1990)

109
Figura różowa III, 1980 technika własna, papier, 58,5 x 70 cm, (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 1 800 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

110
La Traviata litografia, papier, 50,5 x 36,5 cm; sygn. p.d.: Olbiński
Cena wywoławcza 1 200 zł

Anna SOCHA-JELONEK (ur. 1932)

111
Upadek, 1981 litografia, papier, 40 x 50 cm; sygn. p. d.: ANNA SOCHA-JELONEK
Cena wywoławcza 1 300 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)

112
Bez tytułu, 1966 frottage, tusz, papier, 42 x 29,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Hilary / 66
Cena wywoławcza 2 000 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)

113
Ofiara, 1949 akwarela, gwasz, papier, 63 x 47,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Cyan 49
Cena wywoławcza 2 800 zł

114
Zestaw rysunków, 1965 trzy rysunki - tusz, papier, ok. 42 x 29,5 cm
Cena wywoławcza 6 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

301
Bez tytułu gwasz, papier, 20 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 1 600 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

302
Nowelka dozorcy barw, 2010 akryl, płótno, 50 x 65 cm; sygn. i dat. p. d.
Cena wywoławcza 2 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

303
Deanna, 2008 akryl, płótno, 30 x 30 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 1 900 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

304
Globus w miasteczku, 2005 tempera, płótno, 46 x 54.5 cm; sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2005
Cena wywoławcza 3 500 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

305
VIII / 88 / 49 akryl, płótno, 116 x 89 cm; sygn. p.d.: ĆWIERTNIEWICZ
Cena wywoławcza 3 800 zł

Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)

306
Morskie Oko, 1991 olej, akryl, płótno, 70 x 60 cm; sygn. p. d.: H Strumiłło
Cena wywoławcza 4 000 zł

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

307
Porozumie nie, 2009 technika własna, olej, płótno, 70 x 180 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 2 900 zł

308
Bez tytułu (253), 2004 akryl, płótno, 60 x 81 cm; sygn. p. d.: Ćwiertniewicz '04.
Cena wywoławcza 2 500 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

309
Rzeczy II, 2004 akwarela, gwasz, papier, 37 x 54,6 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 6 600 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

310
Bez tytułu, 1950 akwarela, kolaż, papier, 49 x 69 cm; dat. p.d.: 50 r.
Cena wywoławcza 9 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

311
W kinie akwarela, papier, 61 x 47 cm; sygn. p. d.: Lebenstein
Cena wywoławcza 17 000 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

312
Shapes of colour/ all size 3D MTG No 7, technika własna, 66 x 38 cm; sygn. i opis. na odwrocie
Cena wywoławcza 5 500 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

313
Shapes of colour/ all size 3D MTG No 1 technika własna, 50 x 32 cm; sygn. i opis. na odwrocie
Cena wywoławcza 5 500 zł

Marek SAPETTO (ur. 1939)

314
Zadymiony Yves Klein, 1985 z cyklu "Czys technika mieszana, płótno, 65 x 45 cm; sygn. i dat. p.d.: M. Sapetto 85
Cena wywoławcza 4 000 zł

Grażyna BARTNIK (ur. 1952)

315
Smok, 2009 technika własna, 65 x 65 cm sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

316
Wejście do portu, 1984 olej, płótno, 80 x 108 cm; sygn. p.d.: Malicki
Cena wywoławcza 7 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

317
II-94/96 akryl, płyta, 51 x 51 cm
Cena wywoławcza 8 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

318
Nr 104, 1973 relief, akryl, płyta pilśniowa, 45 x 40 cm; na odwrocie napis wtórny:Stażewski / 1973 / Nr 104
Cena wywoławcza 12 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

319
Nasycenie, 1977 akryl. płótno, 65 x 54 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 9 600 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

320
Kobieta kocha siebie, 1969 olej, płótno, 200 x 147 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 40 000 zł

Andrzej STROKA (ur. 1953)

321
Okno wystawowe, 2005 akryl, płótno, 100 x 70 cm; sygn. p. d. oraz na odwrocie
Cena wywoławcza 8 000 zł

Andrzej STROKA (ur. 1953)

322
I bardzo mnie to cieszy, 2008 akryl, płótno, 100 x 70,3 cm; sygn. l. d. oraz na odwrocie
Cena wywoławcza 8 000 zł

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

323
Kosz z owocami na krześle, 1968 olej, płótno, 65 x 54 cm; sygn. p. g.: RY / ZA / 68
Cena wywoławcza 16 000 zł

Jarosław WÓJCIK (ur. 1957)

324
Mężczyzna pod drzewem, 2004 akryl, płótno, 200 x 135 cm; sygn. p. d.
Cena wywoławcza 15 000 zł

Zdzisław STANEK (1925 - 1996)

325
Obrazo-forma: Owad I, 1976 relief, akryl, drewno, metal, pleksi, płyta pilśniowa, 80 x 50 cm
Cena wywoławcza 10 000 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

326
Przestrzeń IX, 1977 akryl, aluminium, werniks, 70 x 100 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 16 000 zł

Henryk MUSIAŁOWICZ (ur. 1914)

327
Z cyklu Reminiscencje, 1982 technika własna, płyta pilśniowa, 42,5 x 34,7 cm
Cena wywoławcza 5 000 zł

Otto AXER (1906-1983)

328
Akt gwasz, papier, 81,5 x 58 cm; sygn. p. d.: axer
Cena wywoławcza 3 800 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

329
Bez tytułu olej, płótno, 159,5 x 134 cm
Cena wywoławcza 49 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

330
Notatka o sztuce nr 378, 2003 olej na płótnie, 33 x 24 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza 3 900 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

331
Notatka o sztuce nr 329, 2003 olej, płótno, 33 x 24 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza 3 900 zł

Paweł KWIEK (ur. 1951)

332
Bez tytułu, 2008 akryl, płótno, 100 x 150 cm
Cena wywoławcza 8 000 zł

Jerzy TRELIŃSKI (ur. 1940)

333
E.G. 17, 1991 akryl, płyta pilśniowa, 82 x 107 cm sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 2 500 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

334
WTC, 2002 olej, płótno, 73 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 2 700 zł