Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

335
Bez tytułu, 2001 akryl, papier, 30 x 30 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 800 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

336
Męćmierz/Wisła, 1989 olej, płótno, 76 x 65 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

337
Misterium, 2008 olej, tektura, 23,5 x 18 cm; na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Lech OKOŁÓW (ur. 1933)

338
Kompozycja, 1987 akryl, płótno, 99 x 119 cm; sygn. i dat. p. d.: LECH OKOŁÓW 87
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)

339
Strażnicy androgyne, 1995 technika własna, płótno, 94 x 108 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

340
Kieliszki, 1998 olej, płótno, 80,5 x 110,5 cm; sygn. p. d.: B. Chromy 98
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

341
Akt leżącej kobiety, 1995 olej, płótno, 46 x 55 cm; sygn. l. d.: H.P.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

342
Pejzaż z chmurami, 1998 olej, płótno, 60 x 75 cm; sygn. p. d.: P.T 98
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

343
Śliwki na czarnym talerzu olej, płótno, 75 x 85 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

344
Tańczące olej, płótno, 61 x 75 cm; sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

345
Współczesna Wenus olej, płótno, 78 x 60 cm; sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 28 000 zł