Nr katalogowy: 308

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 308

Bez tytułu (253), 2004

akryl, płótno, 60 x 81 cm; sygn. p. d.: Ćwiertniewicz '04.