Nr katalogowy: 314

Marek SAPETTO (ur. 1939)

Nr katalogowy: 314

Zadymiony Yves Klein, 1985 z cyklu "Czys

technika mieszana, płótno, 65 x 45 cm; sygn. i dat. p.d.: M. Sapetto 85