Nr katalogowy: 240

JULIAN FAŁAT (1853 - 1929)

Nr katalogowy: 240

WIDOK KRAKOWA W JESIENI

olej, płótno, 63,5 x 123,5 cm; sygn. l.d.: Jul Fałat [18]97