Nr katalogowy: 241

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897 - 1988)

Nr katalogowy: 241

Portret kobiety

olej, płótno, 74 x 57 cm; sygn. z lewej: H. Rudzka-Cybisowa