Nr katalogowy: 239

GROCHOLSKI Stanisław (1858-1932)

Nr katalogowy: 239

Odczynianie uroku, przed 1888 r.

olej,płótno dublowane, 118 x 157 cm sygnowany p. d.: St. Grocholski