Nr katalogowy: 242

Władysław SZERNER młodszy (1870 - 1936)

Nr katalogowy: 242

Zwiad

olej, deska, 39,5 x 61,5 cm; sygn. p. d.: WŁADYSŁAW SZERNER jun.