Nr katalogowy: 241

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875 - 1947)

Nr katalogowy: 241

Pejzaż zimowy z dzikami

olej, płótno, 77 x 112 cm; sygn. l. d.: I. Zygmuntowicz