Nr katalogowy: 223

Czesław RZEPIŃSKI (1905 - 1995)

Nr katalogowy: 223

Piwonie w wazonie

akwarela, papier, 46,8 x 30 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Rzepiński (ołowkiem)