Nr katalogowy: 222

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1951)

Nr katalogowy: 222

Róże w wazonie

olej, tektura, 64,5 x 47 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ.