Nr katalogowy: 224

Jadwiga ANGERMAN (1894 - 1975)

Nr katalogowy: 224

Martwa natura z wazonem i jabłkami

olej, płótno, 73 x 53,5 cm; sygn. p. d.: J. ANGERMAN