Nr katalogowy: 349

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Nr katalogowy: 349

Według Paula Gauguina "Opowieści barbarz

olej, płótno, 66,5 x 50 cm; sygn. l. d.: Gauguina interpret. Z. Lachur, 61