Nr katalogowy: 347

Kuba GRYDNIEWSKI (ur. 1959)

Nr katalogowy: 347

Maski, 1996

olej, płótno, 64,5 x 57,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Kuba Grydniewski '96