Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)
Nr katalogowy213
Wenus z Milo - powtórzenie
brąz patynowany; wys. 42,5 cm;
Francja (?), 1 ćw. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 600 zł
Francja (?), 1 ćw. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 600 zł
Paweł KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Nr katalogowy215
Kobieta z wężem
brąz patynowany, marmur; wys. 38 cm;
sygn. z tyłu: P. Kowalczewski.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Henryk II KOSSOWSKI (1855-1921) - według
Nr katalogowy217
Dziewczynka z sitem - Na plaży
kompozycja metali patynowana na brąz, podstawa drewniana; wys. 37 cm;
sygn. z tyłu na podstawie: Kossowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Auguste MOREAU (1834-1917) - według
Nr katalogowy219
Żniwiarka
kompozycja metali patynowana na brąz; wys. 67 cm;
sygn. z tyłu: auguste moreau oraz okrągły znak odlewni
estymacja: 5 300 - 6 000 zł
estymacja: 5 300 - 6 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, 1. poł. XX w.
Nr katalogowy221
Myśliwy
cyna, podstawa marmurowa; wys. 31 cm;
Europa Zachodnia, ok. 1930.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Europa Zachodnia, ok. 1930.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Pierre LEFAGUAYS - ps. Fayral ( 1892-1935)
Nr katalogowy224
Farandolle
kompozycja metali patynowana na zielono, marmurowa podstawa; wys. 43 cm;
sygn. na podstawie: Fayral.
estymacja: 5 300 - 6 000 zł
sygn. na podstawie: Fayral.
estymacja: 5 300 - 6 000 zł