Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

213
Wenus z Milo - powtórzenie brąz patynowany; wys. 42,5 cm;
Francja (?), 1 ćw. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 600 zł

Auguste MOREAU (1834-1917) - według

214
Dziecko z muszką kompozycja metali patynowana na brąz, drewniana podstawa; wys. 35 cm;
sygn. z tyłu: aug. Moreau
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Paweł KOWALCZEWSKI (1865-1910)

215
Kobieta z wężem brąz patynowany, marmur; wys. 38 cm;
sygn. z tyłu: P. Kowalczewski.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Henryk II KOSSOWSKI (1855-1921) - według

216
Chłopiec z rakiem - Na plaży kompozycja metali, marmur; wys.37 cm;
sygn. z boku: Kossowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

217
Dziewczynka z sitem - Na plaży kompozycja metali patynowana na brąz, podstawa drewniana; wys. 37 cm;
sygn. z tyłu na podstawie: Kossowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, francuski, XIX / XX w.

218
Chłopiec z kaczką brąz, podstawa granitowa (lekko uszkodzona); wys. 13,5 cm;
z tyłu rzeźby oznaczenia: BNV (monogram wiązany), oraz napis BRONCE;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

219
Żniwiarka kompozycja metali patynowana na brąz; wys. 67 cm;
sygn. z tyłu: auguste moreau oraz okrągły znak odlewni
estymacja: 5 300 - 6 000 zł

Sackider Frederic REMINGTON (1861-1909)

220
Ujeżdżanie konia brąz patynowany, na marmurowej podstawie, wys. całkowita 60 cm;
sygn. na podstawie: Remington (odlew współczesny)
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, 1. poł. XX w.

221
Myśliwy cyna, podstawa marmurowa; wys. 31 cm;
Europa Zachodnia, ok. 1930.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.

223
Akt siedzącej kobiety brąz; wys. 27 cm; szer. ok. 17 cm; dł. 36 cm;
na udzie ślady sygnatury: … (nieczytelny).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Pierre LEFAGUAYS - ps. Fayral ( 1892-1935)

224
Farandolle kompozycja metali patynowana na zielono, marmurowa podstawa; wys. 43 cm;
sygn. na podstawie: Fayral.
estymacja: 5 300 - 6 000 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XIX-XX w.

225
Chłopiec na bawole - figurka brąz; wys. 12 cm; szer. 14 cm;
Azja, Indie (?), XIX / XX w.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XIX w.

226
Saturn - pastisz rzeźby antycznej brąz patynowany na ciemno; wys. całkowita 22 cm;
Włochy, XIX w.
estymacja: 3 600 - 4 000 zł