Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
Ludwik GRABOWSKI (1884-1982)
Nr katalogowy68
Żonkile i bazie
olej, tektura; 19,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: L. GRABOWSKI.
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
sygn. l. d.: L. GRABOWSKI.
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)
Nr katalogowy70
Martwa natura z szablą, 1930-1938
olej, tektura; 43 x 35 cm;
sygn. p. g.: ... J.W.P. Gałowiczowej / H. Szczygliński
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy72
Pejzaż podgórski
olej, płótno; 50,5 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: … (sygnatura nieczytelna)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy74
Pejzaż z chatami
olej, płótno; 47,5 x 64,5 cm.
Przed konserwacją.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Przed konserwacją.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)
Nr katalogowy76
Przeprawa przez rzekę
tusz, akwarela, papier; 35 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: zp. (tuszem).
estymacja: 3 400 - 4 000 zł
sygn. p. d.: zp. (tuszem).
estymacja: 3 400 - 4 000 zł
Jan BRODZKI, XX w.
Nr katalogowy78
Tryptyk - Pejzaże, 1922
wszystkie prace - olej, tektura; 44,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1922 / Jan Brodzki (ołówkiem).
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
J. KAMIŃSKI, XX w.
Nr katalogowy80
Tatry - widok na szczyty
akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier; 31 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JKamiński (ołówkiem)
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Nr katalogowy82
Łódź na brzegu, 1907
olej, płótno; 34,5 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: EVA / 1907
estymacja: 2 000 - 2 200 zł
estymacja: 2 000 - 2 200 zł
Walerian KRYCIŃSKI (1852-1929)
Nr katalogowy85
Portret mężczyzny z profilu, 1877
olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 22,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: W. Kryciński / Wiedeń 1877.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy87
Portret dziewczyny
olej, tektura; 34,7 x 26 cm;
sygn. u dołu po środku: B …yński … (słabo czytelnie, dalej data).
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
Stanisław GRABOWSKI (1901-1957)
Nr katalogowy89
Portret kobiety z profilu
olej, tektura; 32 x 26 cm;
sygn. p. d.: S. Grabowski.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
sygn. p. d.: S. Grabowski.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Nr katalogowy91
Portret kobiety z czerwonym kwiatem
olej, tektura;
45 x 41 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
45 x 41 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Józef HECHT (1891-1952)
Nr katalogowy93
Robotnik
olej, płótno; 50,5 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: JHecht.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
sygn. p. d.: JHecht.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Ryszard Jan OKNIŃSKI (1848-1925)
Nr katalogowy96
Portret młodej kobiety
olej, płótno; 39 x 33 cm;
sygn. p. g.: R. Okniński
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
sygn. p. g.: R. Okniński
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Georges P. MARONIEZ (1865-1933)
Nr katalogowy98
Na nabrzeżu
olej, płótno; 46,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: G. Maroniez.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. p. d.: G. Maroniez.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Hans ZELLER (1897-1983)
Nr katalogowy101
Jelenie w lesie
olej, płótno; 50,5 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: H. ZELLER.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
sygn. p. d.: H. ZELLER.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy103
Tyberiusz
olej, płótno dublowane; 65 x 56,5 cm;
l. g.: TIBERIVS, p. g.: 3.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
l. g.: TIBERIVS, p. g.: 3.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
Malarz nieokreślony, holenderski, XVIII w.
Nr katalogowy105
Na postoju
olej, płótno;
81 x 117 cm.
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
81 x 117 cm.
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Malarz nieokreślony, niemiecki (?), XIX w.
Nr katalogowy108
Chrystus i Szymon Cyrenejczyk - Stacja Męki Pańskiej, 1 poł. XIX w.
olej, deska parkietowana; 78,5 x 63 cm;
Obraz wpisany do rejestru zabytków miasta Kraków pod nr MW 7/4/75.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
SZKOŁA ZAKOPIAŃSKA, 1. poł. XX w.
Nr katalogowy201
Wiatr
rzeźba w drewnie - jesion, wys. 31 cm;
Zakopane, lata 30. XX w.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
Zakopane, lata 30. XX w.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
204
Chrystus Zmartwychwstały
drewno, polichromia, złocenia; wys. 66 cm;
Europa Zachodnia, XVIII w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Europa Zachodnia, XVIII w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
207
Chrystus Ukrzyżowany
drewno; wys. 132 cm;
Europa Zachodnia, XVIII w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Europa Zachodnia, XVIII w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, polski (?), XIX w.
Nr katalogowy209
Aniołek z orłem
drewno, polichromowana, wys. 44 cm;
Polska (?), k. XVIII w.
estymacja: 6 300 - 7 000 zł
Polska (?), k. XVIII w.
estymacja: 6 300 - 7 000 zł
J. CHIURAZZI (odlewnia zał. ok. 1870)
Nr katalogowy211
Perseusz z głową Meduzy
brąz, odlew cyzelowany, patynowany; wys. 103 cm;
sygn. z tyłu: „CHIURAZZI / NAPOLI” oraz okrągły stempel odlewni.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
estymacja: 8 000 - 9 000 zł