Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)
Nr katalogowy3
Na Gromniczną
olej, tektura; 39 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Axentowicz (piórem).
estymacja: 40 000 - 48 000 zł
estymacja: 40 000 - 48 000 zł
Leon WEISSBERG (1894-1943)
Nr katalogowy5
Martwa natura z grzybami
olej, płótno; 41 x 54 cm;
sygn. p. d.: L. Weissberg.
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
sygn. p. d.: L. Weissberg.
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1891-1976)
Nr katalogowy7
Portret kobiety, ok. 1940
tempera, płótno; 46 x 36 cm;
sygn. l. d. Z. Stryjeńska
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
sygn. l. d. Z. Stryjeńska
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Eugeniusz ZAK (1884-1826)
Nr katalogowy11
Scena rodzajowa w miasteczku
ołówek, papier; 21 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Eug Zak. (faksymile).
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Piotr MICHAŁOWSKI (1800-1855)
Nr katalogowy14
Jeźdźcy na koniach - szkice na dwu stronach arkusza
ołówek, papier; 42 x 27 cm;
na odwrocie analogiczne szkice.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1891-1976)
Nr katalogowy17
Strój ludowy z Łowicza, 1939
litografia, gwasz malowany szablonem (pochoir), papier; 40 x 28 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. d.: Z. STRYJEŃSKA.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
sygn. p. d.: Z. STRYJEŃSKA.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Artur KOLNIK (1890-1972)
Nr katalogowy19
Żydowski skrzypek
litografia barwna, papier; 54 x 44,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. p. d.: Kolnik (ołówkiem)
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Nr katalogowy21
Kocie macierzyństwo
ołówek, papier; 19 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
sygn. p. d.: WW
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)
Nr katalogowy26
Stojąca, naga dziewczynka, 1890
ołówek, papier; 33 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: M.W. 890 / 5/9
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
sygn. p. d.: M.W. 890 / 5/9
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Apoloniusz KĘDZIERSKI (1861-1939)
Nr katalogowy29
Nad rzeką
ołówek, akwarela, papier; 20,3 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Kędzierski.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. l. d.: A. Kędzierski.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy32
Pejzaż górski
akwarela, papier; 33 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)
Nr katalogowy36
Pojenie koni przy studni
akwarela, ołówek, papier; 28,5 x 45 cm;
sygn. l. d.: Jan Kotowski (ołówkiem).
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
Artur MARKOWICZ (1872-1934)
Nr katalogowy38
Przy ostatnim światełku, 1911
pastel, papier naklejony na tekturę; 50,5 x 67,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Markowicz Artur / Holland. / 1911. (ołówkiem)
estymacja: 17 000 - 19 000 zł
estymacja: 17 000 - 19 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy42
Panna młoda
olej, płótno; ,
67 x 47 cm.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
67 x 47 cm.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Bolesław NAWROCKI (1877-1946)
Nr katalogowy45
Spacer nad rzeką
olej, deska; 34,8 x 27,4 cm;
sygn. p. d.: BolesławNawrocki
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
sygn. p. d.: BolesławNawrocki
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Marian SZCZERBIŃSKI (1900-1981)
Nr katalogowy47
W drodze z kościoła
olej, tektura; 38 x 68,5 cm;
sygn. p. d. M SZCZERBIŃSKI.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
sygn. p. d. M SZCZERBIŃSKI.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
Mieczysław REYZNER (1861-1941)
Nr katalogowy50
Kobieta przed domem, 1898
olej, płótno; 46 x 27 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Reyzner Abbaye 1898
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy52
Pejzaż - Na skraju lasu
olej, sklejka;
42 x 50 cm.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
42 x 50 cm.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Otto PIPPEL (1878-1960)
Nr katalogowy54
Pejzaż górski
olej, płótno, 66 x 86 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
sygn. p. d.: Otto PIPPEL
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Teodor GROTT (1884-1972)
Nr katalogowy57
Widok Krakowa, 1911
akwarela, papier; 38 x 56,3 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Teod Grott / 911
estymacja: 3 800 - 4 200 zł
sygn. l. d.: Teod Grott / 911
estymacja: 3 800 - 4 200 zł
Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944)
Nr katalogowy59
Na Rynku w Krakowie
olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. l. d.: Zakrzewski.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
sygn. l. d.: Zakrzewski.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Tadeusz ROMAN (1906-1983)
Nr katalogowy61
Ulica w Sieradzu
olej, płyta pilśniowa; 61 x 72 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
sygn. p. d.: T. ROMAN
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Max HANEMAN (1882-1944)
Nr katalogowy64
Kwiaty w wazonie, 1921
olej, tektura; 78 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Maks Haneman / 1921.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)
Nr katalogowy66
Kwiaty w wazonach
olej, tektura; 25 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jabłoński.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: Jabłoński.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł