Nr katalogowy: 47

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 47

Góral z fajką

olej, tektura; 59 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: Z Przebindowski
estymacja: 3 700 - 4 200 zł