Nr katalogowy: 48

Max (Hanneman) HANEMAN (1882-1944?)

Nr katalogowy: 48

Góral z fajką, 1922

olej, płótno; 68 x 44,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d. MAKS HANEMAN ZAKOPANE 22.
estymacja: 5 800 - 6 500 zł