Nr katalogowy: 46

Antoni JEZIERSKI (1859-1905)

Nr katalogowy: 46

Dziewczyna w chuście, 1887

olej, deska; 37 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Antoni Jezierski / Wydra 15. IV 887 -
estymacja: 14 000 - 16 000 zł