Nr katalogowy: 91

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 91

Ślepy Belizariusz otrzymuje jałmużnę

olej, płótno; 94 x 108 cm.
Obraz inspirowany dziełem Luciano Borzone (1590-1645).
estymacja: 20 000 - 24 000 zł