Nr katalogowy: 92

Juliusz KOSSAK (1824-1899), Stanisław TONDOS (1854-1917)

Nr katalogowy: 92

Klejnoty miasta Krakowa

„Dwadzieścia cztery widoków w chromolitografiach podług oryginalnych akwarel,
z tekstem historycznym W. Łuszczkiewicza oraz przedmową M. Sokołowskiego”
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł