Nr katalogowy: 90

Malarz nieokreślony, 1 poł. XIX w.

Nr katalogowy: 90

Ukrzyżowanie (Maria Magdalena, Maria i św. Jan pod krzyżem)

olej, płótno;
79,5 x 62,5 cm.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł