Nr katalogowy: 85

Enrique LAGARES (1903-?)

Nr katalogowy: 85

Apollo w kuźni Wulkana

kopia według: Diego Rodríguez de Silva y VELÁZQUEZ (ok. 1599-1660)
olej, płótno;107 x 139 cm.
estymacja: 17 000 - 21 000 zł