Nr katalogowy: 86

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 86

Wskrzeszenie Łazarza

kopia według: Rembrandt Harmenszoon van RIJN (1606-1669)
olej, deska; 55 x 38 cm.
estymacja: 3 700 - 4 200 zł