Nr katalogowy: 84

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 84

Spacer konny

olej, płótno; 38 x 49 cm;
na odwrocie nalepka z odręczną adnotacją.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł