Nr katalogowy: 39

Zygmunt KAROLAK (1905-1999)

Nr katalogowy: 39

Martwa natura z czerwonym kubkiem

olej, tektura; 23,5 x 32 cm;
sygn. l. g.: ZKarolak / oflag IIE / 10.X. 19742 (ryte w warstwie malarskiej)
estymacja: 2 000 - 2 300 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł