Nr katalogowy: 38

Sara MAJEROWICZ-GLIKSMANOWA (FAJTLOWICZ) (1910 lub 1915-2005)

Nr katalogowy: 38

Martwa natura

olej, płótno; 70,5 x 60 cm;
sygn. l. d.: S. Gliksman-Fajtlowicz
estymacja: 12 000 - 14 000 zł