Nr katalogowy: 40

Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)

Nr katalogowy: 40

Martwa natura z glinianymi dzbankami, lata 40. XX w.

olej, płótno; 62 x 78 cm.
Wczesna praca artysty.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł