Nr katalogowy: 19

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Nr katalogowy: 19

Portret kobiety

akwarela, gwasz, papier fotograficzny, 39,6 x 30 cm;
sygn. p. d.: Konrad / Srzednicki (długopisem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł