Nr katalogowy: 20

Umberto ZINI (1878-1964)

Nr katalogowy: 20

Wenecjanka

akwarela, papier; 29 x 25 cm (owal);
sygn. p. d.: U. Zini / Venezia
estymacja: 3 200 - 3 700 zł