Nr katalogowy: 18

Józef KRZESZ-MĘCINA (1860-1934)

Nr katalogowy: 18

Dziewczyna

olej, płótno; 50,5 x 34 cm;
sygn. l. d.: J. Męcina-Krzesz
estymacja: 7 000 - 8 400 zł
Cena oferowana 6 300 zł