Nr katalogowy: 352

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Nr katalogowy: 352

Dobry Anioł, 2022

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i dat. l. g.: [monogram artysty z data 2022];
estymacja: 5 300 - 6 400 zł