Nr katalogowy: 351

Dawid ZDOBYLAK (ur. 1993)

Nr katalogowy: 351

W raju utraconym, 2023

olej, płótno; 30 x 23 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: DAWID ZDOBYLAK / OLEJ NA PŁÓTNIE / „W RAJU UTRACONYM” obok: DZ / 2023 [w prostokącie], poniżej okr
estymacja: 3 300 - 4 000 zł