Nr katalogowy: 353

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Nr katalogowy: 353

Wieczna miłość, 2023

olej, akryl, płótno; 37 x 32,5, cm
sygn. i dat. l. d.: STANI - PIETRZAK-KRUPIŃSKA / 2023 oraz l. g.: [monogram artysty z data 2023];
estymacja: 6 000 - 7 200 zł